All for Joomla All for Webmasters

IMG 20180723 100050

Informujemy, że trwają prace w ramach zadania pn. "Polepszenie stanu technicznego i bezpieczeństwa komunikacyjnego dróg wojewódzkich poprzez ich remont na terenie województwa dolnośląskiego" - zadanie III -  Polepszenie stanu technicznego i bezpieczeństwa komunikacyjnego dróg wojewódzkich poprzez ich remont na terenie gminy Wołów.

WIĘCEJ

Ministerstwo infrastruktury

Informujemy, że Powiat Wołowski otrzymał dofinansowanie dla zadania pn.: "Przebudowa przepustu kamiennego w km 2+748 drogi powiatowej nr 1277D na odcinku Smogorzów Wielki - Wińsko" w wysokości 1 157 600 zł. Dofinansowanie pochodzi ze środków rezerwy subwencji ogólnej Ministerstwa Infrastruktury. Zakres zadania obejmuje przebudowę kamiennego przepustu oraz przebudowę drogi na długości blisko 1 km wraz z poszerzeniem jezdni do 6,0 m.

Po raz drugi Zarząd Dróg Powiatowych w Wołowie pozyskał dofinansowanie z Ministerstwa Infrastruktury na modernizację obiektów inżynierskich wraz z dojazdami.

2016 rok

baner na stroneartykol screen09061201

 

Uskorska 1  Uskorska 2

W związku z trwającymi pracami przy realizacji ciągu pieszo-rowerowego w ciągu drogi powiatowej nr 1287D Wołów ul. Uskorska do Uskorza Wielkiego, prosimy o dostosowanie się do znaków drogowych i zachowanie szczególnej ostrożności.