All for Joomla All for Webmasters

mapa wrzosy

Zarząd Dróg Powiatowych w Wołowie informuje, że w dniu 23.08.2018 r. doszło do podpisania umowy z firmą Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA S.A. na remont drogi między Starym Wołowem a Wrzosami, który będzie finansowany przez Powiat Wołowski i Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, który dofinansował zadanie w kwocie 99 000 zł. Przetarg dotyczył najbardziej zniszczonego odcinka tej trasy, przed przejazdem kolejowym od strony Starego Wołowa aż do miejscowości. Inwestycja będzie kosztować 427 305,22 zł.

338 Lubiąż 1 338 Lubiąż 2

338 Lubiąż 3 338 Lubiąż 4

Zarząd Dróg Powiatowych w Wołowie informuje, że w ramach prac prowadzonych na drodze wojewódzkiej nr 338 w m. Lubiąż ułożono nową nawierzchnię bitumiczną na jezdni. Wykonano również przebrukowanie isniejącej kostki brukowej na chodniku.

WIĘCEJ

Zarząd Dróg Powiatowych w Wołowie informuje, że obecnie trwają prace polegające na frezowaniu nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 338 w Lubiążu. Prace potrwają do wtorku. Natomiast na najbliższy czwartek (16.08) zaplanowano roboty bitumiczne polegające na ułożeniu warstwy wyrównanwczej. 

Za utrudnienia PRZEPRASZAMY.